Restaurace Sezona - Restaurace Horní Počernice

Sezona - Restaurace Horní Počernice

Jedinečná restaurace v Horních Počernicích, kde si zaručeně pochutnáte.

Jsme příjemná rodinná restaurace na Praze 9, kde můžete ochutnat mezinárodní kuchyni i pravidelně připravované sezónní pokrmy pod vedením šéfkuchaře Jana Škrleho.

 

Najdete nás v areálu Chvalské Tvrze v Horních Počernicích, přímo u zastávky autobusu ,,Chvaly'', bez problémů zaparkujete na našem prostorném parkovišti přímo u budovy.

 

V letních měsících je v naší restauraci připravena příjemná zahrádka pro pohodové posezení.

 

 

Pro případné dotazy či rezervace nás neváhejte kontaktovat. 

Rezervaci je nutné odeslat s minimálně 24 hodinovým předstihem.

 

Phone: +420 281 020 307
Email: FBmanager@chvalskatvrz.cz

Navštivte místo, odkud už se Vám nebude chtít odejít.
Sezona - Restaurace Horní Počernice


NÁŠ ŠÉFKUCHAŘ

Jan Škrle

Je šéfkuchařem restaurace Sezóna od jara 2011 a od září 2013 je zároveň i ředitelem restaurace a hotelu Chvalská Tvrz. Do restaurace Sezóna nastoupil po svém odchodu z Forest Golf Resortu v Klánovicích. Svou gastronomickou kariéru odstartoval v 16ti letech, kdy nastoupil do Inter Hotelu Panorama. Nejvíce zkušeností však získal v tříletém angažmá v zahraničí a to přímo v Kanadě. Po návratu využil svých zkušeností a mimo jiné pracoval také v restauraci Parnas, francouzské restauraci Vojanův dvůr, Kampa Park, jako executive chef 5* hotelu Aria a 4* hotelu Rott. Zakládá si na práci s čerstvými sezónními surovinami převážně od českých dodavatelů. Pod jeho vedením se můžete těšit na pravý kulinářský zážitek.